Edhe Newcastle pas Botman-it

Futboll

Edhe Newcastle pas Botman-it

Më: 14 prill 2022 Në ora: 11:59
Edhe Newcastle pas Botman-it

Mbrojtësi Sven Botman është duke shfaqur performancë të lartë këtë sezon të garave, duke ndezur interesimin e klubeve të njohur evropiane.

Klubi anglez, Newcastel është skuadra e radhës që i ka hyrë garës për Botman.

Skuadra anglez është duke përgatitur ofertën për mbrojtësin holandez.

Botman ka kohë që është në ‘radarin’ e klubit italian, AC Milan.

Krerët e Newcastle-s raportohet se do të bëjnë çmos që gjatë kësaj verë, të transferojnë 22-vjeçar-in.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat