Ëndrra e Bayern Munih

Futboll

Ëndrra e Bayern Munih

Më: 14 prill 2022 Në ora: 15:38
Fabinho

Klubi anglez, Liverpool do të përballet me një betejë të fortë për ta mbajtur në skuadër Fabinhon.

Braziliani po bën një sezon të madh me ‘The Reds’, dhe sipas ekspertit gjerman Paolo Breitner, lojtari është objektiv i dy klubeve të mëdha evropiane.

Eksperti gjerman Paolo Breitner i “RMC” raporton se Fabinho është synim i PSG-së dhe Bayern Munich.

“Ëndrra e Bayern Munih për verën e ardhshme është ta ketë Fabinhon në skuadër”, shkruan Breitner.

Megjithatë, Liverpooli thuhet se nuk do të heq dorë lehtë nga braziliani, i cili është një nga lojtarët kryesor në skuadrën e Jurgen Klopp.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat