Tjetër tradhti në çift, dalin bisedat

Futboll

Tjetër tradhti në çift, dalin bisedat

Më: 15 prill 2022 Në ora: 16:40
Tjetër tradhti në çift, dalin bisedat

Vazhdon situata e tensionuar në çiftin Wanda Nara - Mauro Icardi, ku mes tyre ne muajt e fundit është aluduar emri i një personi tjetër, e cila është aktorja Chiina Suarez.

Në media është komentuar shumë lidhur me një marrëdhënie jashtmartesore të Icardit me Chinan, dhe për ti hedhur benzinë zjarrit ka menduar vetë Uanda me postimin e fundit.

Modelja argjentinase ka publikuar në Instagram një foto të një bisedës mes Icardit dhe China Suarez, më këtë të fundit që i kërkon futbollistit të takohen.

Image

Këto mesazhe duken të jenë dërguar në ditët kur Uanda kishte udhëtuar jashtë Parisit, me China Suarez që do të kishte përfituar nga rasti për ti shkruar Icardit.

Pritet të shihet çdo të ndodhë me çiftin pas episodeve të tilla të një pas njëshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat