Gati

Futboll

Gati

Më: 26 prill 2022 Në ora: 12:18
Adolf dhe Santiago Selmani

Vëllezërit Adolf dhe Santiago Selmani arritën një fitore mbresëlënëse kundër Tiranës me Kastriotin.

Adolf bëri një tjetër paraqitje të mirë duke u konfirmuar një titullar i padiskutueshëm në radhët e krutaneve!

Ndërkohë, të dielën që shkoi pati një shqetësim tjetër për vëllain e tyre, Gentianin, i cili luan me Bolusporin në Turqi!

Portieri i kombëtares u detyrua të lërë ndeshjen në fund të pjesës së parë kundër Umraniespor, por nga analizat që ka kryer dje është mësuar se gjithçka është në rregull dhe se nuk kishte asgjë serioze.

24-vjecari është një alternativë e rëndësishme për portën në radhët e kuqezinjve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat