Thanë se kishte vdekur, Mino Raiola takon në spital zyrtarët e gjigantëve...

Futboll

Thanë se kishte vdekur, Mino Raiola takon në spital zyrtarët e gjigantëve...

Më: 30 prill 2022 Në ora: 12:38
Thanë se kishte vdekur, Mino Raiola takon në spital zyrtarët e gjigantëve

Në kohët moderne, çmenduria përhapet me shpejtësi të frikshme.

Mjaftoi një gabim trashanik i mediave italiane që raportuan për të qenë të parët në lajmin e fundit, teksa shpreheshin se Mino Raiola ka ndërruar jetë, që e gjithë Europë të bëhej gati për ceremoninë e v.arrimit.

Nga Marca te prestigjoze britanike, të gjitha mediat njoftuan për lexuesit e tyre se Raiola nuk ia doli dot.

Ndërkohë ishte vetë menaxheri i njohur që “cicërojë” në Twitter duke treguar mërzinë e tij me këto raportime. Jo vetëm që nuk kishte ndërruar jetë, por Raiola po punon edhe në këto kushte të vështira për merkaton e verës. Mediat britanike raportojnë se disa zyrtarë të Manchester City e kanë vizituar Raiolën në spital.

Qëllimi nuk ishte për të parë gjendjen e tij shëndetësore, por për të diskutuar transferimin e Haland në merkaton e verës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat