Reali dhe Monaco në bisedime

Futboll

Reali dhe Monaco në bisedime

Më: 5 maj 2022 Në ora: 18:54
Reali dhe Monaco në bisedime

Real Madridi po e kërkon me ngulm talentin, Aurelien Tchouamenin.

Mesfushori francez ka treguar performanca të mira me Monacon, duke tërhequr interesimin e shumë klubeve të mëdha evropiane.

Sipas mediumit spanjoll, AS, Real Madridi është në bisedime të avancuara me klubin francez, Monaco për talentin 22-vjeçar.

Edhe Tchouameni edhe agjenti i tij e duan transferimin në kryeqytetin spanjoll, por çmimi për ta blerë është një problem.

Monaco po kërkon 70 milionë euro, çka është një shumë e papërballueshme për “Los Blancos”.

Ata do të tentojnë ta zbresin të paktën për 10 milionë euro shumën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat