Stefa tregon momentin e kthesës

Futboll

Stefa tregon momentin e kthesës

Më: 8 maj 2022 Në ora: 23:59
Stefa tregon momentin e kthesës

Totre ishte një nga afrimet e rëndësishme të Tiranës. Lojtari i ardhur nga Shkëndija ka bërë një sezon për tu duartrokitur me fanellën bardheblu, me të cilët do të ngrejë lart edhe trofeun e titullit kampion.

Gjergji Stefa tregon në studion e emisionit “Ora Sport“ në “Ora TV“ se sezoni i Totres nisi pas pjesës së dytë të ndeshjes me Laçin, e vlefshme për javën e 4-t të “Abissnet Superiore“.

“Shkëndija e la të lirë, Partizani nuk e donte se ishte pak i ngadaltë.

Tirana kur e merr, nuk e vë prapa sulmuesve, por dy javët e parë luan si mesfushor qendre. Kur ka mbaruar pjesa e parë e ndeshjes Tirana-Laçi në javë të katërt në “Selman Stërmasi“, nga ajo javë ka filluar sezoni i Totres.

Kritika shumë të mëdha për tre javët e para. Por nga ajo pjesë e dytë dhe mbrapa ai u shndërrua në një “Zidan“ të Tiranës“, ka thënë Gjergji Stefa..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat