Mourinho ka një plan

Futboll

Mourinho ka një plan

Më: 13 maj 2022 Në ora: 19:06
Mourinho ka një plan

Kohët e fundit është dëgjuar shumë për emrin e Paulo Dimbala.

Kontrata e 28-vjeçarit argjentinas skadon verën e ardhshme dhe Interi është i pari që e shikon atë. Raportet e fundit nga Italia, megjithatë, thonë se Jose Mourinho po shtyn për blerjen e Dybalas te Roma, duke besuar se ai do të përshtatet me ekipin.

Në fakt, publikimi specifik thekson se ambienti i mbyllur i lojtarit e konsideron një lëvizje të mirë për të kaluar Dybala te Romakët dhe zbulon se disa skuadra i janë afruar argjentinasit, si Arsenali, Newcastle, Barcelona, ​​Manchester United, Tottenham.

Mbetet të shihet se çfarë do të zgjedhë mesfushori 28-vjeçar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat