Ibrahimoviç nuk përmbahet, thyen xhamin e autobusit

Futboll

Ibrahimoviç nuk përmbahet, thyen xhamin e autobusit

Më: 15 maj 2022 Në ora: 19:26
Ibrahimoviç nuk përmbahet, thyen xhamin e autobusit

Ibrahimoviç nuk përmbahet, thyen xhamin e autobusit të skuadrës përpara tifozëve kuqezi!

Zlatan Ibrahimoviç ka qenë protagonist i një episodi të pazakontë përpara startit të sfidës kundër Atalantës.

“Gjiganti” suedez në tentativë për të karikuar tifozët e pranishëm në momentin që autobusi i skuadrës po i afrohej “San Siros”, ka goditur me forcë xhamin e përparmë, i cili është krisur.

Një tjetër moment ikonik ky, nga ata që vetëm Zlatan mund t’i dhurojë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat