Zaniolo në radarin e Milanit

Futboll

Zaniolo në radarin e Milanit

Më: 17 maj 2022 Në ora: 22:16
Nicolo Zaniolo

Nicolo Zaniolo është vënë në listën e prioriteteve të skuadrës së Milanit në këtë afat kalimtar.

Sipas Calciomercato, kuqezinjtë e shohin lojtarin si një alternativë të mirë para Alexander Florenzit.

Anësori i kryeqytetasve ka shkëlqyer sezonet e fundit ish-kampionët e Italisë, përkundër që nuk fitoi ndonjë trofe të rëndësishëm gjatë kësaj kohe.

Mbetet të shihet se cili do të jetë destinacioni i italianit pas kësaj vere.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat