Më e nxehtë se kurrë, tifozja e Milanit...

Futboll

Më e nxehtë se kurrë, tifozja e Milanit...

Më: 18 maj 2022 Në ora: 18:05
Më e nxehtë se kurrë, tifozja e Milanit...

Modelja dhe këngëtarja italiane Eletra Lamborgini ka festuar një ditë më parë ditëlindjen e saj, me bukuroshen italiane që njihet publikisht për dashurinë e saj ndaj skuadrës së Milanit.

Eletra di vazhdimisht sesi t’i mbajë fansat të lumtur, ku me postimet e saj arrin shifra marramendëse pëlqimesh dhe komentesh në pak minuta.

Italiania ishte shprehur e lumtur për sezonin e kuqezinjve pak kohë më parë duke theksuar se pret që ata të jenë skuadra që do të ngrejë trofeun në fund.

Image

Modelja nga ana e saj ka kontribuar duke postuar vazhdimisht fotot si një mënyrë për të karikuar fansat dhe lojtarët kuqezi drejt arritjes së objektivit të madh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat