Henderson: City nuk lë kurrë pikë

Futboll

Henderson: City nuk lë kurrë pikë

Më: 18 maj 2022 Në ora: 19:11
Henderson: City nuk lë kurrë pikë

Jordan Henderson ka ngacmuar Manchester City në prag të ndeshjes së fundit të kampionatit ndaj Aston Villa.

Kapiteni i Liverpool për Sky Sports UK ka deklaruar:

Unë nuk e shikoj Manchester City, disa prej djemve e ndjekin në TV. Mënyra se si ata luajnë nuk është kurrë e këndshme për t’u parë, për këtë arsye shikoj kanale për fëmijët.

Më mirë shikoj filma vizatimorë (qesh).

City nuk lë kurrë pikë. Gerrard? Shpresoj të në bëjë nder. Mund të telefonoj atë”, tha Henderson mes të tjerash.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat