Është objektivi i Juventusit

Futboll

Është objektivi i Juventusit

Më: 20 maj 2022 Në ora: 15:11
Është objektivi i Juventusit

Është objektivi i Juventusit këtë merkato, ylli argjentinas i thotë lamtumirë PSG-së!

Sulmuesi argjentinas i PSG-së, Angel Di Maria, e ka mbyllur ciklin me skuadrën franceze dhe këtë e ka zyrtarizuar vetë me anë të një postimi në Instagram.

Me anë të një fotoje ku shfaqen të gjithë lojtarët e kampionëve të Francës, argjentinasi shkruan:

“Faleminderit”, në gjuhën spanjolle dhe atë franceze.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat