Messi, Mbappe e Neymar startojnë për PSG-në

Futboll

Messi, Mbappe e Neymar startojnë për PSG-në

Më: 21 maj 2022 Në ora: 20:39
Messi, Mbappe e Neymar startojnë për PSG-në

Messi, Mbappe e Neymar startojnë për PSG-në në ndeshjen e fundit të sezonit!

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së xhiros së fundit në La Liga, PSG-Metz.

Asnjëra nga ekipet nuk ka ndonjë objektiv për të arritur..

PSG e ka siguruar titullin e kampionit, kurse Metz nga sezonit tjetër do të garojë në divizionin e dytë.

Messi, Mbappe e Neymar do të startojnë për PSG-në në ndeshjen e fundit të sezonit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat