Mbappe rinovon me PSG

Futboll

Mbappe rinovon me PSG

Më: 21 maj 2022 Në ora: 21:04
Mbappe rinovon me PSG

Gjithçka është e qartë për Kylian Mbappe.

Mbappe rinovon me PSG-në!

Mbappe sapo ka zyrtarizuar se do të vazhdojë me PSG-në, duke refuzuar Real Madridin.

Skuadra pariziane tashmë është e qetë duke pasur një nga futbollistët më të mirë në botë, pas gjithë telenovelave për të ardhmen e tij vijon..

Mbappe ka rinovuar me PSG-në deri në vitin 2025, ku do të ketë benifite të jashtëzakonshme, siç u raportua në media.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat