Skënderbeu njeh vetëm largime

Futboll

Skënderbeu njeh vetëm largime

Më: 22 maj 2022 Në ora: 11:58
Skënderbeu njeh vetëm largime

Leard Sadriu do të largohet nga Skënderbeu.

Qendërmbrojtësi e ka njoftuar diçka të tillë përmes rrjeteve sociale, teksa shkruan:

“Ishte kënaqësi që isha pjesë e kësaj skuadre. Faleminderit Korça”.

Sadriut i përfundon huazimi te korçarët dhe duhet të rikthehet te Shkëndija e Tetovës, me të cilën është nën kontratë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat