Manaj i pafat!

Futboll

Manaj i pafat!

Më: 22 maj 2022 Në ora: 14:07
Manaj i pafat!

Rei Manaj ka lënë sërish gjurmë me Specian.

Në sfidën ku Specia po humbet me rezultatin 0-3 ndaj Napolit, sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka shënuar me kokë, por anësori e ka cilësuar si pozicion të parregullt.

Lushnjari ka qenë më i avancuar se linja mbrojtëse e napoletanëve pas një spondi me kokë nga shoku i skuadrës që i dha në formë asisti Manajt për të shënuar.

Ndonëse një gol i parregullt Manaj ka qenë protagonist dhe i saktë për ta dërguar atë top në rrjetë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat