Portieri slloven do të nënshkruajë kontratë të re me Interin

Futboll

Portieri slloven do të nënshkruajë kontratë të re me Interin

Më: 22 maj 2022 Në ora: 14:57
Portieri slloven do të nënshkruajë kontratë të re me Interin

Portieri slloven, Samir Handanoviq do të nënshkruajë kontratë të re me Interin.

Kështu ka bërë të ditur gazetari i njohur dhe eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano,

Nënshkrimi i kontratës pritet të ndodh javën e ardhshme.

Marrëveshja e re do të jetë e vlefshme deri në qershor 2023,

Romano shtoi, se Interi pritet që së shpejti do ta zyrtarizoi André Onanan si portier i ri si lojtar i lirë.

Interi, po ashtu do të takohet edhe me agjentët e Ivan Perisicit javën e ardhshme për të filluar negociata për rinovimin e kontatës së kroatit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat