Da Silva luan me tifozët e Vllaznisë

Futboll

Da Silva luan me tifozët e Vllaznisë

Më: 22 maj 2022 Në ora: 15:53
Da Silva luan me tifozët e Vllaznisë

Vllaznia ka arritur të fitojë në ndeshjen e fundit në Loro Borici për Superioren. Mirel Josa debutoi me fitoren 3-1 ndaj Egnatias, ndërsa gjithçka do të mbyllet ndaj Kastriotit në transfertë.

Më pas mbetet për t’u diskutuar edhe fituesi i Kupës, ku shkodranët do të luajnë me Laçin dhe objektivi kryesor është Kupa e Shqipërisë.

Por kur jemi në prag të merkatos së verës, Da Silva ka zgjedhur që të luajë pak me tifozët e Vllaznisë dhe mediat sa i përket largimit të mundshëm.

“Shumë i lumtur për fitoren. Gjithashtu i lumtura që shënova në ndeshjen time të fundit në Loro Borici, ndoshta…”, shkruan Da Silva duke ngritur jo pak dyshime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat