Operohet Ibra

Futboll

Operohet Ibra

Më: 25 maj 2022 Në ora: 17:10
Operohet Ibra

Zlatan Ibrahimovic do të jetë jashtë fushës së gjelbër për një kohë të gjatë.

Klubi i Milanit ka njoftuar se sulmuesi suedez i është nënshtruar një operacioni në gju.

Kësisoj, Ibrahimovic nuk do të jetë i gatshëm për lojë për 7-8 muaj.

40-vjeçari tani pritet që të vendosë nëse do të vazhdojë apo do të pensionohet nga futbolli.

Kontrata aktuale e Ibrahimovicit me Milanin skadon më 30 qershor të këtij viti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat