Me të vlerësuarit e finales së Conference League

Futboll

Me të vlerësuarit e finales së Conference League

Nga: K.G. Më: 25 maj 2022 Në ora: 23:08
Me të vlerësuarit e finales së Conference League

Roma është në festë!

Romakët fituan trofeun e Conference League në futboll.

Futbollisti Gianluca Mancini dhe portieri Rui Patrício, që të dy të Romës, u vlerësuan me notën më të mirë (8.1) nga faqja e specializuar për statistika “Sofascore”.  

Roma arriti fitore minimale me rezultat 1:0 duke iu falënderuar golit të Sanilos në minutën e 32-të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat