Avdyli ndan rrugën me Trepçën ‘89

Futboll

Avdyli ndan rrugën me Trepçën ‘89

Nga: K. G. Më: 24 qershor 2022 Në ora: 16:02
Avdyli ndan rrugën me Trepçën ‘89

Futbollisti Leuart Avdyli largohet nga Trepça ’89 e Mitrovicës.

Avdyli nuk ka precizuar se ku do të vazhdojë karrierën por me gjasë shumë shpejt do të vendos për të ardhmen e tij.

“Nga sot nuk jam më pjesë e KF Trepça ’89. 

Faleminderit të gjithëve për mbështetjen.

Klubit i dëshiroj suksese në të ardhmen”, njofton Abdyli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat