Inter ka hequr dorë nga Dybala?

Futboll

Inter ka hequr dorë nga Dybala?

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 11:20
Inter ka hequr dorë nga Dybala?

Interi ka në mendje Dybala dhe argjentinasi anasjelltas.

Ideja e Beppe Marotta për të sjellë sulmuesin në Milano nuk është zbehur, por po përdoret një strategji.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, dje ka patur një takim mes palëve dhe qëndron akoma i njëjti optimizëm.

Marotta ka premtuar 10 ditë kohë pasi CEO zikaltër ka si primare largimin e njërit prej Dzeko-Correa dhe largimin e dyshes kiliane, Vidal-Sanchez.

Dybala është i qartë me vendimin e tij se do të presë Interin, por edhe zikaltërit duhet të nxitojnë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat