Lenglet në llupën e Tottenhamit

Futboll

Lenglet në llupën e Tottenhamit

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 12:26
Lenglet

Tottenham është futur seriozisht për të tentuar transferimin e Clement Lenglet.

Kontaktet në vazhdim për francezin e Barcelonës i cili nuk është se ka hapësira në ekip.

Sipas “Tuttumercato”, Fabio Paratici do të punonte për huazimin e tij por me të drejtë blerje në fund të vitit.

Karakteristikat e Lenglet pëlqehen shumë nga Antonio Conte.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat