Vendimi i Barcelonës për Umtitin

Futboll

Vendimi i Barcelonës për Umtitin

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 15:29
Umtiti

Samuel Umtiti do të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Kështu ka raportuar “L’Equipe” këtë të hënë.

Mbrojtësi francez nuk është në planet e Barcelonës dhe largimi i tij duket i pashmangshëm.

Mediumi francez ka bërë të ditur se ai do të largohet këtë verë dhe se për të janë disa klube të interesuara.

Marseille, Roma, Lazio e Nice thuhet se janë në garë për transferimin e Umtitit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat