Shakira, armiqësore me gratë dhe vajzat e kolegëve

Futboll

Shakira, armiqësore me gratë dhe vajzat e kolegëve

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 18:24
Shakira

Gjithnjë e më shumë detaje të reja dalin nga jeta e Shakirës dhe Gerrard Piques. Këngëtarja kolumbiane rezulton se nuk ishte shumë miqësore me gratë dhe vajzat e shokëve të skuadrës së Pike-s. Gazetarja Lorena Vasquez tha se Shakira ishte egoiste, duke e vënë veten mbi vajzat e tjera.

Shakira u soll keq me ta, ngriti hundën, mendoi se ishte më e mirë se ata dhe pas shpine e quanin La Patrona (zonjë spanjolle).

Sipas “Marca”, çifti i ndarë së fundmi mund të nisë një betejë ligjore për dy fëmijët e tyre. Të dyja palët nuk janë të gatshme të heqin dorë prej tyre.

Pique, dëshiron që djemtë e tij të qëndrojnë në Spanjë, ndërsa Shakira planifikon t’i çojë në Majami për dy muaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat