Barcelona ëndrra e Bernardo Silvës

Futboll

Barcelona ëndrra e Bernardo Silvës

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 09:54
Bernardo Silva

Bernardo Silva e ëndërron transferimin te Barcelona.

Ylli i Manchester Cityt raportohet se iu ofrua vet klubit spanjoll në janar.

Megjithatë, në fillim të këtij viti, katalonasit e blenë Ferran Torresin nga Manchester City.

Anësori portugez e ka bërë të qartë se e dëshiron kalimin në “Camp Nou”, por një gjë e tillë është vështirë e realizueshme.

Kjo pasi që Barcelona është në vështirësi të mëdha financiare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat