Kthehet në “mollë sherri”

Futboll

Kthehet në “mollë sherri”

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 11:54
Tare

Situata në kampin e Lacios nuk paraqitet aspak e qetë.

Gazetari Alfredo Pedula është shprehuer përmes “SportItalia”-s se ka tensione mes Igli Tares dhe Mauricio Sarrit. Sipas tij, kurrë nuk ka pasur një ndjesi mes tyre.

Merkatoja kthehet në një “mollë sherri” për dyshen në fjalë.

Asnjë prej lojtarëve të piketuar nuk është transferuar te bardheklatrit dhe kjo ka mjaftuar që te  Sarri të ngjallen pakënaqësi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat