Marcelo dëshiron të qëndrojë në Spanjë

Futboll

Marcelo dëshiron të qëndrojë në Spanjë

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 14:27
Marcelo

Mbrojtësi brazilian, Marcelo dëshiron të qëndrojë në Spanjë.

Marcelo është një lojtar i lirë, ndërsa ende nuk ka vendosur në lidhje me të ardhmen e tij.

Siç njoftojnë mediat spanjolle, interesim për të kanë shfaqur klube nga Franca, Italia dhe Spanja.

34 vjeçari preferon të qëndrojë në Spanjë, ndërsa Getafe është skuadra e vetme që ka shfaqur interesim drejt tij.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e brazilianit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat