Dybala i bie pishman

Futboll

Dybala i bie pishman

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 19:21
Dybala i bie pishman

E ardhmja e Paulo Dybalas vazhdon të jetë e përfolur, teksa lojtari ende nuk ka nënshkruar me ndonjë klub zyrtarisht.

Argjentinasi muaj më parë njoftoi se do të largohet nga Juventusi, pasi nuk palën nuk ranë dakord për zgjatje të bashkëpunimit.

Por, “Mundo Deportivo” ka raportuar këtë të diel se Dybala është penduar për vendimin për t’u larguar nga Torino.

Sipas mediumit spanjoll, 28-vjeçari tani po dëshiron të arrijë një marrëveshje për të vazhduar kontratën e tij me “Zonjën e Vjetër”.

Nëse nuk ka rinovim të kontratës, Dybala mund të nënshkruajë me klubin e radhës si lojtar i lirë.

Ish-futbollisti i Palermos është i lidhur me një kalim te Interi, por ende nuk ka asgjë zyrtare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat