Fatmir Namani: Urime “Bota sot” nga unë dhe Granit Xhaka

Futboll

Fatmir Namani: Urime “Bota sot” nga unë dhe Granit Xhaka

Nga: K.G. Më: 26 qershor 2022 Në ora: 20:48
Fatmir Namani: Urime “Bota sot” nga unë dhe Granit Xhaka

Ish futbollisti i mirënjohur, Fatmir Namani, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Namani i takon gjeneratës së sakrificës (1991-1999) i cili tha se “Bota sot” po bën një punë të madhe në informim të sportistëve.

Namani ka përzgjedhur fotografinë së bashku me Granit Xhakën, duke uruar 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.  

“Urime “Bota sot” nga unë Fatmir Namani dhe kapiteni i Arsenalit Granit XHAKA”, uron Namani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat