Milan i vihet pas Douglas Luiz

Futboll

Milan i vihet pas Douglas Luiz

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 20:54
Douglas Luiz

Milan po mendon për një mesfushor defensiv.

Skuadra ‘Rossoneri’ përveç fazës ofensive, duket se e sheh të nevojshëm edhe një intervenim në mesfushë.

Lojtari i Aston Villa, Douglas Luiz është një nga lojtarët që është në listën e dëshirave të Milan.

Sipas ‘UOLEsporte’, anglezët e vlerësojnë lojtarin me 35 milionë euro.

Milan ka bërë disa pyetje për lojtarin, por nuk ka dërguar ofertë zyrtare tek Aston Villa.

Mbetet të shihet nëse ‘Rossoneri’ mund të sigurojnë shërbimet e lojtarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat