Gëzim Daka: Gazeta “Bota sot”, gjithmonë është afër sportistëve të të gjithave gjeneratave 

Futboll

Gëzim Daka: Gazeta “Bota sot”, gjithmonë është afër sportistëve të të gjithave gjeneratave 

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 13:01
Gëzim Daka

Ish futbollisti i shquar, Gëzim Daka, aktualisht trajner, përgëzon 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Daka, i takon plejadës së gjeneratës së sakrificës në vitet 1991-1999, në rezistencë kundër regjimit serb.

Daka tha se “Bota sot” gjithmonë është afër sportistëve të të gjithave gjeneratave. 

Ai çmon lart punën e gazetës “Bota sot” në shërbim të sportit.

“Shumë urime për gazetën “Bota sot”, veçanërisht për rubrikën e sportit ku informimi është korrekt në veçanti falënderoj gazetarin sportiv  Kemajl Goca .

Një gazetë që gjithmonë është pran sportistëve të të gjithave gjeneratave”, uroj gazetën “Bota sot”, uron Daka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat