Tottenham synon dyshen e Everton

Futboll

Tottenham synon dyshen e Everton

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 17:05
Richarlison dhe Gordon

Antonio Conte po synon të bëjë një goditje dyfishtë në merkato.

Trajneri i Tottenham Hotspur ka identifikuar dyshen e Everton, Richarlison dhe Gordon si të duhurit për të kaluar te Spurs.

Raportimet nga Britania e Madhe bëjnë të ditur se Spurs kanë gati 85 milionë funte për këtë lëvizje.

Anthony Gordon dhe Richarlison besohet se mund t’i japin shumë skuadrës së Tottenham në fazën ofensive.

Sa i përket Richarlison, Tottenham mund të kenë konkurrencë edhe nga Chelsea. Ndërsa, për Gordon situatën do ta vështirësojë në maksimum vet skuadra e Everton.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat