​Dybala-Inter, komplikohet tretativa

Futboll

​Dybala-Inter, komplikohet tretativa

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 17:10
Dybala

Siç raportohet nga “Sport Mediaset”, rruga që do ta çonte Dybalan drejt Interit duket se po komplikohet dita ditës.

Ekziston një kufi rreziku edhe sepse Antun, agjenti i argjentinasit, kontaktoi me Atletico Madridin në mëngjes për të kuptuar nëse “Colchoneros” mund të rikthehen në garë për ish-yllin e Juventusit.

Oferta e zikaltërve nuk ndryshon (5 milionë në vit plus bonuse), por në çdo rast Interi nuk mund të mbyllë marrëveshjen për Dybalan pa largimin e Sanchez.

Kiliani po refuzon ofertat e ndryshme, të fundit në rend kronologjik edhe Villarrealin dhe Aston Villan dhe paraqet një problem për Nerazzurrët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat