Griezmann e ka nda mendjen

Futboll

Griezmann e ka nda mendjen

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 11:41
Griezmann

Antoine Griezmann e ka ndarë tashmë mendjen se në cilin klub do të luajë sezonin e ardhshëm.

Sulmuesi francez në fakt do të vazhdojë të luajë në Atletico Madrid, ku është i huazuar nga Barcelona.

Mediumi spanjoll “As” raporton se “Los Colchoneros” e kanë aktivizuar klauzolën e cila ua mundëson që ta shtyjnë edhe për një vit huazimin e sulmuesit francez nga “Blaugrana”.

Edhe vetë përfaqësuesi francez përmes një postimi në llogarinë e tij në Tëitter e ka konfirmuar qëndrimin në “Wanda Metropolitano".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat