Flamurtari bën goditjen e radhës

Futboll

Flamurtari bën goditjen e radhës

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 12:50
Flamurtari bën goditjen e radhës

Flamurtari i Vlorës ka bërë goditjen e radhës në merkato.

Klubi vlonjat ditën e sotme ka prezantuar zyrtarisht si blerjen e re, mbrojtësin Ronald Dishën.

23-vjeçari i bashkohet kuqezinjve pas eksperiencës që kishte prej 4 sezonesh me skuadrën e Korabit.

Këtë lajm e ka bërë vetë me dije Flamurtari me anë të një komunikate në profilin e saj të rrjetit social “Facebook” duke i uruar mirëseardhjen mbrojtësit 23-vjeçar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat