Bremer flet përsëri

Futboll

Bremer flet përsëri

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 13:18
Bremer

Objektivi kryesor i Interit për mbrojtjen, Gleison Bremer flet nga Brazili për “Flow Sport club”, në një transmetim të realizuar nga ish-lojtari, Ze Roberto.

“Ku do të shkoj për të luajtur? Po flas për këtë me agjentin tim dhe për momentin nuk kemi caktuar asgjë.

Nuk e di nëse do të qëndroj në Itali apo do të shkoj jashtë vendit. Gjëja e vetme themelore është të provoj Champions League.

Gjithçka do të përcaktohet në ditët në vijim, në javët e ardhshme”, është shprehur mbrojtësi i Torinos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat