E ardhmja e pasigurt e Iscos

Futboll

E ardhmja e pasigurt e Iscos

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 20:30
E ardhmja e pasigurt e Iscos

E ardhmja e pasigurt e Iscos!

Duke qenë se nuk ka më skuadra të gatshme për ta rekrutuar atë në Spanjë, futbollisti është detyruar të vlerësojë opsione të tjera larg La Ligës.

Në këtë kuptim, Roma duket si një nga destinacionet më të mundshme, pasi ekonomia e saj është në gjendje të mirë shëndetësore dhe trajneri i saj, portugezi Jose Mourinho, do të ishte i lumtur ta mirëpriste lojtarin nga Malaga.

Në të kaluarën, klube të tjera në Itali dhe Angli ishin gjithashtu të interesuara për situatën e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat