Habit Gnabry

Futboll

Habit Gnabry

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 11:04
Habit Gnabry

Ylli i Bayern Munich, Serge Gnabry postoi në rrjetet sociale një foto me një kapele të Juventusit.

Kapelja është një edicion special i Adidas me kompaninë e skateboardit Palace dhe klubin italian. Ndonëse në foton e Gnabry është fshehur logoja e Juves, për ta dalluar atë shihet sponsori “Jeep”.

Rikujtojmë se së fundmi qarkulluan lajme të një transferimi të mundshëm të sulmuesit në Torino, ndërsa vlen të theksohet se 26-vjeçari ka edhe një vit në kontratë me Bayernin.

Gjermani ende nuk ka rinovuar me kampionët e vendit të tij dhe ndonëse ende nuk dihet arsyeja konkrete pse, edhe klubi nuk është se po përpiqet shume për ta bindur Gnabry-n për të rinovuar.

A është kjo një tregues i së ardhmes së Gnabry?

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat