Tolisso rikthehet te Lyon!

Futboll

Tolisso rikthehet te Lyon!

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 12:16
Tolisso rikthehet te Lyon!

Tolisso rikthehet te Lyon!    

Lyon ka zyrtarizuar rikthimin e Tolisso të cilin e transferoi nga Bayern Munich.

Mesfushori ka nënshkruar një kontratë për 5 sezone me ekipi francez.

Ky është rikthimi i dytë për klubin francez, pasi transferoi sulmuesin e Arsenalit, Alexandre Lacazette.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat