Sadiku e mbyll me Las Palmas

Futboll

Sadiku e mbyll me Las Palmas

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 15:45
Sadiku

Sadiku e mbyll me Las Palmas!

Armando Sadiku nuk është në planet e Las Palmas për sezonin e ardhshëm futbollistik.

Sulmuesi shqiptar, autor i 4 golave në 24 ndeshje (12 titullar), do të duhet të shohë për skuadër tjetër.

Në ligën e dytë në Spanjë ka interes për të dhe me shumë mundësi nuk do të ndryshojë kampionat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat