Zyrtarisht zikaltër

Futboll

Zyrtarisht zikaltër

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 11:30
Zyrtarisht zikaltër

Zyrtarisht zikaltër, Interi i uron mirëseardhjen armenit!

Interi ka prezantuar me një postim në rrjetet sociale mirëseardhjen e mesfushorit armen, Mkhitaryan.

33-vjeçari u largua nga Roma n ë drejtim të Interit me parametra zero.

Në 117 ndeshje me Romën, Mkhitaryan ka shënuar 29 gola dhe ka asistuar 29 herë.

Më parë armeni u përshëndet edhe me tifozerinë romake duke i falënderuar të gjithë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat