Manchester United - Barcelona drejt mbylljes për marrëveshjen e De Jong!    

Futboll

Manchester United - Barcelona drejt mbylljes për marrëveshjen e De Jong!    

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 12:08
De Jong

Manchester United-Barcelona drejt mbylljes për marrëveshjen e De Jong!    

Telenovela për të sjellë mesfushorin holandez në Angli duket se ka bërë hapat e fundit thelbësore.

Barcelona dhe Manchester United, siç raporton Fabrizio Romano, kanë gjetur një marrëveshje bazë për 65 milionë euro. Megjithatë, pjesa e bonusit dhe marrëveshja me lojtarin ende duhet të diskutohen.

De jong do të bashkohet me Ten Hag përsëri, ku gjithashtu do të rigjejë edhe ish-shokun e tij të ekipit, Van de Beek.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat