Zaniolo është i Juventusit

Futboll

Zaniolo është i Juventusit

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 12:22
Zaniolo është i Juventusit

Klubi i madh italian, Juventus raportohet së tashmë ka arritur marrëveshje në parim me yllin e Romës, Zaniolo-n.

‘Zonja e Vjetër’ duket së tashmë ia ka arrit qëllimit që në skuadër ta sjellë asin e skuadrës së Jose Mourinhos.

Mediet italiane raportojnë së torinezët kanë arritur marrëveshje me Zaniolon deri në vitin 2027.

Lojtari mësohet së do të përfitojë 4 milionë euro në sezone plus bonuset.

“Juve ka arritur marrëveshje në parim me Zaniolo dhe agjentin e tij Claudio Vigorelli për një kontratë deri në vitin 2027”, shkruajnë mediet italiane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat