Benzema, sërish i dashuruar?

Futboll

Benzema, sërish i dashuruar?

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 16:52
Benzema

Karim Benzema mund ta ketë sërish zemrën e tij të zënë. Sulmuesi i Real Madridit e mbylli sezonin në mënyrën më të mirë të mundshme, me të pestin Champions League personal dhe me shumë mundësi “Topin e Artë” të shumëpritur. Tani francezi po shijon një pushim më se të merituar.

Sulmuesi transalpin, si shumë të tjerë i është drejtuar turizmit të diellit dhe plazhit për këtë periudhë vere përvëluese. E ka bërë këtë në jahtin e tij, prej nga ka postuar disa imazhe dhe video për të treguar se jo vetëm shkëlqen në fushë, por edhe jashtë saj. Një udhëtim veror në të cilin ai nuk ka qenë vetëm, por e ka shijuar me një të re, që duket se i ka pushtuar zemrën.

As futbollisti dhe as rrethi i tij i ngushtë nuk kanë folur për këtë marrëdhënie, por rrjetet sociale janë ngarkuar me gjurmimin e së resë që shoqëron futbollistin francez. Ata nuk kanë pozuar ende bashkë, por ka imazhe në të cilat shihen të dy në jaht.

E reja që shoqëron Benzema është Jordan Ozuna, një modele amerikane 32-vjeçare e lindur në Maryland më 1 janar 1990. Ajo bëri karrierë në botën e modelingut që në moshë shumë të re, duke u shfaqur në evente të ndryshme.

Megjithatë, ka punuar edhe si kamariere në klubin e njohur të natës “Light NightClub” në Las Vegas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat