Latifi i bashkohet Vllaznisë në Austri

Futboll

Latifi i bashkohet Vllaznisë në Austri

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 13:54
Latifi

Shumë zhurmë për asgjë! Liridon Latifi u përfol se po largohej nga Vllaznia pasi nuk po bashkohej me shkodranët në stërvitje.

Presidenti i klubit, Alban Xhaferi, do të sqaronte rastin në fjalë duke treguar se sulmuesi kishte kaluar COVID.

Ndërkohë Latifi i është bashkuar grupit të lojtarëve që drejtohen nga Mirel Josa në Austri.

Tashmë pritet që të zhvillojë seancën e parë dhe të arrijë formën e tij maksimale para ndeshjes që do të zhvillohet në Conference League ndaj Craiovas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat