Statovci në Vushtrri

Futboll

Statovci në Vushtrri

Nga: K.G. Më: 3 korrik 2022 Në ora: 15:00
Statovci në Vushtrri

Klubi i futbollit Vushtrria, i ka objektivat e qarta për edicionin e ri, rikthimin në elitë.

Vushtrriasit vazhdojnë të përforcohen me futbollist në reparte të ndryshme.

Urim Statovci i bashkohet klubit vushtrrias. 

Statovci në Vushtrri
ofton KF Vushtrria.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat