Isco refuzon ofertën e Romës

Futboll

Isco refuzon ofertën e Romës

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 17:37
Isco

Francisco Alarcon “Isco” e ka refuzuar një ofertë nga Roma.

Lojtari tanimë është pa kontratë, pasi i përfundoi bashkëpunimi me Real Madridin në këtë verë.

Gjithsesi, spanjolli është selektiv sa i përket skuadrës së re duke i peshuar mirë ofertat që vijnë në drejtim të tij.

Ish-kampionët e Italisë nuk po shihen si destinacion i mirë në sytë e lojtarit i cili po pret oferta nga skuadra të tjera.

Milani shfaqi interes për mesfushorin në fillim të merkatos, por duket se u zmbrapsën kohëve të fundit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat