Chelsea e ka me nxitim

Futboll

Chelsea e ka me nxitim

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 11:21
De Ligt

Chelsea e ka me nxitim, deri në fund të javës dëshiron të mbyllë transferimin e De Ligt dhe Ake!   

Matthijs de Ligt dhe Nathan Ake, këto janë dy objektivat e Chelsea për repartin e mbrojtjes për sezonin e ardhshëm.

Sipas “Standard”, Thomas tuchel dëshiron të rregullojë këtë repart të ekipit sa më shpejtë të jetë e mundur dhe shpresojnë që të ndodhë deri në fund të kësaj jave.

Klubi londinez po kryen negociata si me Juventus ashtu edhe me Manchester City dhe po nxiton të përcaktojë të ardhmen e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat